чет. Окт 17th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Унапредена ќерката на пратеникот Сашо Василески

На социјалните мрежи се шири веста дека ќерката на пратеникот Сашо Василески од Охрид е унапредена на своето работно место.

„Денов го посветувам на татините принцези како Олга Василеска, ќерката на пратеникот Сашо Василески од Охрид. Вработена во МК Железници, која пред месец дена е унапредена во раководител на правна служба. Па се прашувам дали тоа е награда за делото на тате или вистински е способа“, пишува на твитер.

https://twitter.com/kmandrina/status/1137986077573230592?s=21&fbclid=IwAR0cHEfj9GcrTF9hdcSwVZURjt1K1C3_sIIvfew6-d17kiPi4FXTipn8DXU

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close