чет. Окт 17th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

По расправија, малолетник избегал од дома

На 11.06.2019 година во 00.30 часот во Полициската станица Чаир, Д.Ј.(42) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечил неговиот син Л.Ј.(17). Според пријавеното, Л.Ј. се оддалечил од домот по семејна расправија околу негова љубовна врска. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close