чет. Окт 17th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Спасовски: Во МВР има полициски службеници кои се побогати од бизнисмени

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, вечерва во Отворено на ТВ 24, објаснувајки за најавениот ветинг, посочи дека во МВР има полициски службеници кои се побогати од некои бизнисмени кои се занимаваат со бизнис 20 години.
извор iportal.mk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close