саб. Окт 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

ВИДЕО: Тешка сообраќајка во близина на Пинтија, има загинати

Тешка сообраќајка се случи предмалку на Првомајска, во близина на Пинтија. Неофицијално учествувале две возила, а загинале две лица.

Сообраќајот е блокиран. Повеќе информации наскоро.https://www.facebook.com/eri.cila/videos/2266749376743819/?t=1

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close