чет. Окт 17th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ФОТО) Сообраќајна несреќа во Охрид, СВР врши увид

Сообраќајна несреќа на ул. Железничка во Охрид. Се судрија два автомобили при што причинета е поголема материјална штета. Во моментов СВР врши увид, по што ќе се знаат и причините за несреќата.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close