вто. Ное 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

30 годишна жена пријавила дека била принудувана на сексуални односи

На 16.06.2019 година во 00.30 часот во Полициската станица Кочани, 30- годишна жена од Кочани пријавила дека во периодот од 01.05.2019 до 14.06.2019 година Б.Ш.(44) од Кочани во неколку наврати ја принудил да имаат сексуални односи. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close