саб. Окт 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Најдете ми Бугарин што се вика Гоце и Грк што се вика Филип, а јас ќе ви најдам невина….

Откако во јавноста повторно се отворија прашањата за македонска историја, твитерџијата Диле Јоргачев искоментира:

Aко денеска најдете Бугарин што се вика Гоце, ако најдете Грк што се вика Филип, јас ќе ви најдам невина проститутка! И поштен политичар ќе најдам.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close