вто. Ное 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

ВИДЕО: Полиција на секој чекор во скопско Љуботен, се упаѓа во куќите

Во селото Љуботен од утрово има голема полициска акција. Според информациите на „Скопје1.мк“, истата ја спроведува Финансиската полиција заедно со екипи од МВР.

Како што информираат граѓаните за „Независен весник“ акцијата се спроведува заради тутунот што го обработуваат.

Aksion policor ne Luboten

Geplaatst door Tv Shenja op Dinsdag 25 juni 2019

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close