вто. Ное 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Крвничко тепање среде Струга со безбол палки

Крвава тепачка на паркинг во Струга. Во инциденетот учествувале повеќе лица. Се претпоставува дека причините за тепачката се поради паркинг место. Во тепачката „најдебелиот крај“ го извлече возило „мерцедес“ кое заврши без стакла.

Погледнете го скандалозното видео:

Rrahje në Strugë për vendparkim

Rrahje në Strugë për vendparkim

Geplaatst door KOHA op Dinsdag 25 juni 2019

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close