вто. Ное 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) Два мотоцикли и два автомобили предизвикаа судар на влезот во Охрид

Два мотоцикли и два автомобили со странски регистарски таблички предизвикаа сообраќајна несреќа на влезот од Охрид од страна на Кичево.

Возилата управувани од странци се удриле на надвозникот.

Има повредени кои според првите неофицијални информации не се во животна опасност, а сообраќајот се одвиваше отежнато.

Увидот траеше неколку часа по што со специјални возила беа дислоцирани оштетените мотоцикли.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close