пон. Окт 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ФОТО) Еве како одат Скопјани на плажа во Охрид

На социјалните мрежи се појави фотографија на која опишува како Скопјаните одат на плажа во Охрид.

„На само едно метро од водата, со кола, и после охриѓани не ги сакале скопјанчишчана. Ам како мојш да ги сакаш?“, стои под фотографијата.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close