пон. Окт 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) Масвидал го постигна најбрзиот нокаут во историјата УФЦ

Синоќа американецот Хорхе Масвидал го постигна најбрзиот нокаут во историјата на мешани боречки вештини. Тој за само пет секунди ја доби синоќешната пресметка со Бен Аскрен во УФЦ 239.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close