вто. Ное 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ФОТО) Тешка сообраќајка во Ѓорче Петров

Тешка сообраќајна несреќа се случи во Ѓорче Петров кај пазарот. Во сообраќајката учествуваа два автомобили и мотоцикл.

Еден од автомобилите е со искршени стакла, а делови можеа да се видат низ целата улица.

Непознато е дали има тешко повредени лица, но моторот беше исфрлен на патот. На местото каде што се случи несреќата увид врши полицијата.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close