пон. Окт 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) Зошто се налути Брена на концерт, па и се развика на публиката?

Атpaктивната српска дивa Лепа Брена, на концерт и се развика на публиката. Не е познато видеото каде е снимено, но и покрај тоа што веднаш по поставувањето беше тргнато, сепак истото се рашири на социјлните мрежи. Еве за што се работи…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close