вто. Ное 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

ФОТО: Жена и маж нападнале сопственик на миленик оти го однел на плажа

На социјалната мрежа фејсбук на групата за миленичиња домашни и улични сопственик на куче објави статус преку кој објаснува што и се случило на плажа. Статусот во го пренесуваме во целост:

Додека чекав друштво (10 минути) оваа вештерка направи толкава галама, го крена цео Сараиште на нозе зошто Луси стоеше до мене (на другата страна од плажата далеку од неа) и се радуваше на Езерото. Почнаа таа и нејзините внуци (ги жалам) да ја маваат со камења, а маж и дојде да ме тепа …

Луси прв пат се најде во ваква ситуација, и за прв пат стоеејќи до мене покажа агресија со цел да ме одбрани. Кутро куче, го истрауматизираа, се надевам ќе биде ОК со луѓе после контакт со ваков малоумен монструм…

Еве една од причините, зошто Охрид стана град на духови …

Полно малограѓани!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close