пон. Окт 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

УЖАСНО ВИДЕО: Гром удира во зграда во Грција

Солун, исто така, беше погоден во Грција од ужасна бура што во средата вечерта однесе седум животи на Халкидики.

Видеото снимено од телефон го прикажува ужасниот момент на удар на гром во зграда во центарот на градот.

Најмалку седум лица, вклучувајќи и шест туристи, беа убиени во силната бура ја погоди северна Грција.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close