Свет

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Жена избодена на автобуска станица, уапсен нејзиниот поранешен сопруг

Денеска околу пладне на автобуска станица во Панчево, жена избодена во стомакот и грбот. Курир.рс објави дека полицијата го уапсила поранешен сопруг на повредената жена. Полицијата кај осомничениот пронашла нож.

Осомничениот е познат на полицијата. Тој неколку пати бил во затвор, воглавно поради грабеж.

Видеото од апсењето може да го погледнете тука.

Најчитани

To Top
Close