вто. Ное 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Жена избодена на автобуска станица, уапсен нејзиниот поранешен сопруг

Денеска околу пладне на автобуска станица во Панчево, жена избодена во стомакот и грбот. Курир.рс објави дека полицијата го уапсила поранешен сопруг на повредената жена. Полицијата кај осомничениот пронашла нож.

Осомничениот е познат на полицијата. Тој неколку пати бил во затвор, воглавно поради грабеж.

Видеото од апсењето може да го погледнете тука.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close