пон. Окт 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Приведен 32 годишен скопјанец кој физички нападнал полициски службеник

На 11.07.2019 година околу 09.30 часот на улица „54“ во Скопје бил лишен од слобода и приведен М.Р. (32) од Скопје, поради тоа што физички нападнал полициски службеник кој извршувал службени дејствија. Против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close