пон. Окт 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Разбојништво во казино – одземени пари

На 11.07.2019 година во 20.55 часот во СВР Скопје било пријавено дека во казино на улица „Народен Фронт“ во Скопје непознато лице извршило разбојништво и одзело пари. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close