вто. Ное 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) „БМВ“ без кочење удри во „Шкода“во која биле родители со дете

На социјалните мрежи е објавена снимка од вчерашната страшна несреќа на наплатната рампа „Света Хелена“ недалеку од Загреб, во која тешко повредени се три лица.

На објавената снимка се гледа како „БМВ“ удира во „Шкода“ без кочење, во која биле двајца родители и дете.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close