вто. Дек 10th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Уапсен бизнисменот Зоран Милески познат како Зоки Кичеец

Приведен е и бизнисменот Зоран Милески познат како Зоки Кичеец.Тој е близок со поранешениот директор на УБК Сашо Мијалков.  Милески е уапсен во еден скопски ресторан.

Инаку на барање на обвинителството за организиран криминал, утринава е уапсен Бојан Јовановски, познат како Боки 13.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com