Коментари

Сите ја бараат Катица Јанева освен истражните органи, а таа се сокри „како мечка во пештера“

Реакциите на социјалните мрежи, а особено на „Твитер“, не стивнуваат кога во прашање е обвинителката Катица Јанева. Министерот Оливер Спасовски и обвинителката Вилма Русковска велат дека немаат потреба да знаат каде е Јанева, бидејќи таа засега не е осомничена за рекет. Па така, сите ја бараат Катица, освен истражните органи.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top