Коментари

Во телефонот на Катица пронајдени необјавени селфиња на Боки 13, коментира јавноста

Последните случувања поврзани со специјалната обвинителка Катица Јанева ја мотивираа твитер заедницата, кои преку иронични коментари ги коментираат истите.

Катица Јанева беше отсутна една недела од СЈО, а потоа, се појави на прес-конференција. За истото време, извади боледување.

Во меѓувреме, таа велеше дека го изгубила едниот телефон кој го бараше ОЈО како доказ во постапката за случајот „Рекет“ каде обвинет е Боки 13. Телефонот беше пронајден на сестрата од девојката на Лазар Јанев.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top