пон. Дек 9th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Две жени каснати од кучиња скитници во Скопје

На 12.08.2019 во 11,20 часот во Полициската станица Центар М.А.(37) од Скопје пријавила дека на плоштад Македонија додека возела велосипед била касната од куче скитник во пределот на десната нога.

 

На 12.08.2019 во 15,00 часот во Полициската станица Центар М.Т.(25) од Скопје пријавила дека во Градскиот парк била касната од куче скитник во пределот на десната надколеница.

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com