пон. Авг 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

ФОТО: Синоќа си го оставил “голфот” во Чаир пред маркет, утринсва го нашол без тркала

Ноќеска во скопската населба Чаир, кај маркетот „Метро“ непознати сторители ги извадиле тркалата од паркирано возило и си заминале.

Сопственикот случајот го пријавил во полиција.

 

Close