пон. Дек 9th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) Moментот од страшната сообраќајка кај Порта Влае

Видеото до кое дојде Пресинг ТВ го покажува моментот на страшната сообраќајка што синоќа околу 23 часот се случи во Порта Влае.

Луѓето кои седеле во кафулињата во околината сведочат за силината на ударот и дека е вистинска среќа што има само еден полесно повреден. МВР се уште нема излезено со детали за несреќата.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com