пон. Дек 9th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Заев: Нема да дозволам криминаци, суетен новинар и педер да ја урнат Владата

Премиерот Зоран Заев денес изјави дека лично тој нема да дозволи неколку криминалци, еден суетен новинари еден педер да ја урнеле Владата.

„Нема да дозволам неколку криминалци, еден суетен новинар и да ми извини ЛГБТ заедницата, еден педер да ја симнат оваа Влада од власт. Ќе се бориме до крај, а секој ќе си сноси одговорност“, рече Заев за „Рекет“

ВИДЕО:

Заев: Нема да дозволам педер да ја урне Владата

Geplaatst door skopje1.mk op Dinsdag 13 augustus 2019

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com