пон. Авг 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Излезе вмровското од Заев, сомнително е како знае кој е педер, се вели на „Твитер“

Лавина од реакции на социјалните мрежи по изјавата на премиерот Зоран Заев „Нема да дозволам неколку криминалци, еден суетен новинар и да ми извини ЛГБТ заедницата, еден педер, да ја урне Влада“. Дел од нив во продолжение:

 

 

Close