вто. Дек 3rd, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Украдено ,,Ауди’’, кое сопственикот го оставил незаклучено и со вклучен мотор

На 13.08.2019 во 14.45 часот во СВР Скопје, Ј.В.(47) од Скопје пријавил дека на бул.,,Метрополит Теодосиј Гологанов’’ му било одземено возило ,,Ауди’’, кое го оставил незаклучено и со вклучен мотор. Се превземаат мерки за расчистување на случајот.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com