чет. Сеп 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Силјановска Давкова: „Се плашам дека не се трага по докази, туку по начин за нивно уништување“

Проблемот со доказите во СЈО „се решава“ со поплава или со пожар, стои во  ироничниот статус на својот Твитер профил професорката Гордана Силјановска Давкова, која беше кандидат поддржан од ВМРО-ДПМНЕ на последните претседателски избори.

-Се плашам дека не се трага по докази, туку по начин за нивно уништување, пишува професор Силјановска Давкова.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close