вто. Фев 18th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Нападнат маж на улица, поради нарушени семејни односи

На 09.09.2019 околу 04,50 часот во Полициска станица Чаир, Р.Ѓ.(34) од Скопје, пријавила дека истиот ден околу 04,15 часот пред казино на улица,,Нов живот’’ физички бил нападнат нејзиниот син од Ф.Р.(27) од Скопје. Причина за физичкиот напад биле нарушени семејни односи.Се преземаат мерки за расчистување на случајот.