чет. Сеп 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Кај 44 годишен маж пронајдена прашкаста материја

На 09.09.2019 во 20.50 часот полициски службеници од СВР Скопје, во с.Грчец го привеле Ј.М.(44) од Скопје. затоа што при извршен преглед кај него била пронајдена прашкаста материја. По документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close