пон. Фев 24th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Кај малолетници во градски парк полицијата пронашла марихуана

На 09.09.2019 во 20.45 часот полициски службеници од СВР Скопје во Градскиот парк, кај тројца малолетници на возраст од 15 и 16 години пронашле марихуана. Се работи на расчистување на случајот.