чет. Сеп 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Приведен албански државјанин кој непријавено престојувал во Тетово

На 10.09.2019 околу 19.15 часот во Тетово бил приведен А.В.(27) од Република Албанија, кој непријавено престојувал на подрачјето. А.В. бил задржан во Полициската станица Тетово за натамошна постапка.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close