чет. Сеп 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

15 годишно момче избегало од дома

На 10.09.2019 во 13.00 часот во Полициската станица Аеродром, В.Н.(37) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот 15 – годишен син. Тој и претходно во повеќе наврати го напуштал домот. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close