чет. Сеп 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Во училишен двор нападнато дете

На 10.09.2019 во 09.10 часот во СВР Скопје, Б.М.(45) од с.Арачиново, скопско, пријавил дека околу 07.25 часот во училишен двор на ул.„Костурска’’ физички бил нападнат неговиот малолетен син од Б.Н. и В.Н. Причина за нападот било меѓусебно недоразбирање. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close