чет. Ное 21st, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

По семејна расправија 19 годишна девојка избегала од дома

На 10.09.2019 во 21.00 часот во Полициската станица Чаир, В.Т.(49) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка Г.Т.(19). Според пријавеното, причина за оддалечувањето најверојатно е семејна расправија. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close