чет. Сеп 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Со закана ограбил обложувалница

На 10.09.2019 во 21.43 часот во СВР Скопје било пријавено дека настанал пожар во гаража на ул.„Миле Поп Јорданов“, сопственост на К.Р.М.(29) од Скопје. Пожарот бил изгаснат од Противпожарната единица од Скопје.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close