чет. Сеп 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Ограбена бензиска пумпа

На 11.09.2019 во 02.45 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бензинска пумпа во с.Арнакија, скопско, две лица со закана од вработените одзеле пари. Увид на местото извршила екипа на СВР Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close