саб. Окт 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ФОТО) Телевизор и кревет фрлени во Вардар

Актерката и активистката за чиста животна средина Ирена Ристиќ на нејзиниот Фејсбук профил објави фотографии од телевизор и кревет фрлени во реката Вардар

„Ој, Вардаре македонски… ти ја красиш Македонија“, напиша Ирена во прилог на фотографиите.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close