саб. Окт 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Се породи манекенката Катарина Ивановска

Македонската манекенка Катарина Ивановска  по втор пат стана мајка.

Таа доби ќерка, која ќе се вика Кира.

Кира е второ дете на популарната манекенката и на нејзиниот сопруг Цобе. Тие го имаат синот Вања, кој неодамна наполни 2 години.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close