fbpx
сре. Мај 27th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Трагедија во Ниш: 7 годишно дете падна од 12 кат, загина на лице место

Во Ниш утринава се случила ужасна несреќа кога 7-годишно дете падна од тераса од 12. спрат и загина на лице место. Како што Курир.рс дознава, несреќата се случила утринава во 08:30 часот.

Момчето паднало на автомобил паркиран пред зградата и починало на лице место.

Во тек е полициски увид.