сре. Ное 20th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Нападнат ученик во двор од средно училиште во Охрид

На 07.11.2019 околу 11.30 часот во СВР Охрид, пријавено е дека во двор од средно училиште во Охрид, Д.Л., кој бил заедно со двајца малолетници, сите од Охрид, физички нападнал 16-годишен ученик во училиштето. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close