вто. Дек 10th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Полицијата апси наркодилери во близина на аеродромот кај Охрид

Полициска акција во која се апсат лица кои тргувале со дрога се одвива во моментов на патот Охрид – Кичево , во близина на аеродромот Свети Апостол Павле кај Охрид.

Детали за акцијата во текот на утрешниот ден.

фото: Архива

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com