саб. Јан 11th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Три лица убиени во центарот на Сплит, убиецот фатен по неколку часа

Во центарот на Сплит попладнево убиени се три лица. Убиецот по делото избега. Уапсен е по неколку часа. Полицијата објави дека инцидентот се случил околку 15.35 минути.

Ovo je desetljećima nezabilježen čin koji je potresao sve stanovnike našeg grada. Hvala policiji na brzom djelovanju i…

Geplaatst door Andro Krstulović Opara op Zaterdag 11 januari 2020

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com