нед. Јан 12th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) Продавачка нокаутираше комунална полицајка

Продавачка на улица, во близина на пазар во Белград, нокаутираше припадничка на Комуналната милиција.

На интернет се појави снимката од инцидентот, на која се гледа моментот кога жената која влече куфери по скали, се врти и ја удира полицајката со тупаница. Таа била фатена дека продавала без дозвола, па во обидот да побегне, ја нокаутираше комуналната полицајка.

фото: Informer

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com