пон. Јан 13th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Новороденче починало во својот дом- телото предадено на обдукција

На 12.01.2020 во 16.20 часот во Полициската станица Драчево, од Итна медицинска помош било пријавено дека околу 11.30 часот кај нив Р.И.(27) од с.Батинци, скопско, пријавил дека во неговиот дом починало неговото новороденче, старо неколку дена. По наредба на Јавен обвинител, телото на починатото бебе било предадено на обдукција.

фото: Архива

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com