вто. Јан 14th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ФОТО) Паричката кај Дескоска

2020 треба да е среќна година за министерката Рената Дескоска. Таа предмалку на социјлната мрежа ФБ објави фотографија преку која се пофали дека паричката за Василица паднала кај неа.

За многу години Василица…

Geplaatst door Рената Дескоска op Maandag 13 januari 2020

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com