fbpx
сре. Сеп 16th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Шеќеринска сама на себе си вели БРАВО на ФБ

Министерката за одбрана Радмила Шеќеринска сама си коментира и си дели пофалби на свој пост на Фејсбук.

Таа на постот посветен на НАТО интеграциите си коментирала и сама на себеси си напишала „Браво“.

На својот „браво“ коментар кој сама на себе си го дала таа добила дури и лајкови.

Фото: Принтскрин ФБ