fbpx
пон. Сеп 14th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) Фатен манијакот од Кисела Вода кој им се соблекувал на жени

Манијакот кој вознемирувал жителки на Кисела Вода е приведен во полиција, по пријава на една од станарките на зградата каде се соблекувало ова момче и по сторијата на Сител.

Се работи за момче од Скопје на дваесетина години. Станарите приложиле и снимки од безбедносната камера во влезот.